logo
Hatay'a gelmeyen Hataya Düşer.
SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya

Adres Rezervasyon Yap
Top
 

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1985 yılında Mehmet Deveci tarafından İstanbul, Aksaray da kurulan AKDENİZ LOKANTASI; 2007 yazında AKDENİZ HATAY SOFRASI olarak Vatan Caddesi Fatih de Antakya’nın eşsiz lezzetlerini misafirlerine sunmaya başlamıştır. Daha özel sunum teknikleriyle ve ar-ge çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz yeni ürünlerle oluşturduğumuz yeni konseptimizi HATAY GURME adı altında sizlerin beğenisine sunmaya karar verdik.

Antakya’nın zengin ve eşsiz kahvaltısına, yemeklerine, şerbetlerine ve tatlılarına tanık olacağınız işletmemizde; beğendiniz tüm hammaddeleri Antakya Bakkalı standımızda inceleyebilir, deneyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Antakya Bakkalı, Dahiye Sultan Çorbaları, Mehmet Deveci Tatlıları ve Ayçin Hanım Şerbetleri ile zenginleştirdiğimiz mutfağımız da misyonumuz; siz değerli misafirlerimize güleryüzlü ve hijyenik bir ortamda Antakya’nın değerli lezzetlerini sunabilmektir.

AFİYET OLSUN

Akdeniz Hatay Sofrası ve Hatay Gurme, kaliteyi sürdürme ve sektöründe öncü bir firma olmanın sorumluluğu ile mutfaklarında, satınalmadan, servis sonuna kadar tüm süreçlerde, sektördeki en yüksek kalite’yi sağlamak amacıyla çok özel tedbirler ve uygulamalarla çalışmaktadır.